Gephouse Development z domami dla każdego!

Poznański deweloper sukcesywnie poszerza swoją ofertę, realizując inwestycje tak, aby każdy potencjalny nabywca wybrał dom odpowiedni dla siebie. Tym sposobem firma buduje domy jedno- i wielorodzinne oraz całe kompleksy osiedli z infrastrukturą, z myślą o potrzebach par, rodzin z dziećmi czy osób starszych.

Inwestycje Gephouse Development budowane są na podstawie indywidualnych projektów. Każdy z nich uwzględnia nowoczesne rozwiązania architektoniczne, co wpływa na funkcjonalność przestrzeni oraz na ciekawy wygląd budynków.

Jedna z inwestycji to Osiedle Parterowe w Gołuskach, gdzie na działkach o wielkości około 350 m² budowane są jednorodzinne domy parterowe w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m². Architektura domów charakteryzuje się niepowtarzalną bryłą oraz parterowym układem wszystkich pomieszczeń, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców. Z tego względu domy na Osiedlu Parterowym są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, a także dla osób starszych. Docelowo całe osiedle będzie się składało z 30 domów. Ceny domów  na tym osiedlu  kształtują się na poziomie ok. 360 tys. zł.

Inną inwestycją Gephouse Development jest osiedle Nowy Dopiewiec, na którym powstają domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m² z garażami. Lokalizacja osiedla oraz funkcjonalny układ pomieszczeń z pewnością zadowolą osoby, które cenią uroki życia na wsi i potrzebują codziennego odpoczynku od zgiełku i tłumów.  W planach firmy jest wybudowanie według tego projektu kilkunastu domów z garażami.

Ciekawą propozycją dla osób szukających domu blisko szkoły, przedszkola, z dostępem do komunikacji miejskiej są domy na Osiedlu Leśnym w Palędziu. W ofercie można znaleźć domy w różnych opcjach, cenach oraz na różnych etapach zaawansowania budowy. Dostępne są również domy już gotowe do zamieszkania. Atutem tej inwestycji jest ciekawa architektura zarówno budynków, jak też całego osiedla. Domy nie łączą się pomieszczeniami mieszkalnymi, tylko garażami albo pomieszczeniami gospodarczymi, co zapewnia dobrą izolację akustyczną i daje komfort mieszkania jak w domu wolnostojącym. Osiedle jest w pełni uzbrojone, ulice są oświetlone, a drogi wewnętrzne wyłożone kostką.  Na tym osiedlu wybudowanych zostało 14 domów z garażami i 24 domy z pomieszczeniami gospodarczymi.

Dużym i niezmiennym zainteresowaniem cieszy się inwestycja w Palędziu na ul. Lubczykowej. Osiedle Lubczykowe to kompleks domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m² na działkach  ok. 270 m².  Ceny domów już od  375 tys. zł.!

Ponadto deweloper dysponuje również domami i mieszkaniami w powiecie Szamotulskim. W małej, urokliwej miejscowości Radzyny k. Kaźmierza, blisko zalewu Radzyńskiego, powstało już kilka budynków. Obecnie trwa realizacja domów w zabudowie  bliźniaczej  i mieszkań.

Szeroka oferta Gephouse Development umożliwia wgląd w różnorodne inwestycje, dzięki czemu w jednym miejscu można sprawdzić wszystkie możliwe opcje i wybrać spośród nich swój wymarzony dom lub mieszkanie.

Artykuł z portalu ePoznań (poniedziałek, 28.05.2018 r.)